O nas

Wartości

Wartości, którymi się kierujemy
Partnerstwo
Partnerstwo jest to jedna z tych wartości, które cenimy najbardziej. Nie działamy na zasadzie pojedynczych zleceń, lecz tworzymy relacje z naszymi kontrahentami - właśnie w ten sposób zbudowaliśmy bazę stałych klientów i na tym budujemy swoją silną pozycję na rynku.
Odpowiedzialność
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo przewożonych przez nas towarów i dokładamy wszelkich starań, aby dotarły one bezpiecznie w wyznaczone miejsce.
Uczciwość
Dzięki uczciwości wobec swoich klientów i współpracowników budujemy zaufanie, które sprawia, że współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze, a nasi klienci nie boją się powierzyć nam swojego cennego towaru.
Uprzejmość
Wartość za stwarza sprzyjające długiej współpracy warunki. Rozpoczynając od osób odpowiedzialnych za pierwszy kontakt - naszych konsultantów, kończąc na kierowcach, z którymi odbiorcy mają bezpośredni kontakt.

W 2011 roku, firma Nowakowski Transport została zwycięzcą rankingu Gazele Biznesu w województwie łódzkim. Przyrost obrotów w latach 2008-2010 wyniósł 622 %.

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski